ohniště Kadai

ratanový zahradní nábytek
English (Angličtina) | Česky (Czech)
ratanový nábytek


Nákupní košík

obsahuje 0 položek


 

akcni nabidka doprodej novinky aktualityreference


Odkazy:
ReferenceStrana: 1

Czech Open 2011
30.08.2011

Ve dnech 18. - 21.srpna 2011 se uskutečnil již třetí ročník golfového turnaje Czech Open v Golf resortu Čeladná.

La Casa Nova je fanouškem golfové hry a s potěšením poskytla zázemí nejen pro vynikající hráče European PGA Tour.Golfový klub Black Bridge (Černý most Praha)
03.08.2011
Prostředí golfových klubů je zvláštní svět. Snoubí se v nich určitá uvolněnost míst, kde se setkávají lidé, kteří se znají, s vysokou mírou prestiže a jisté okázalosti. Nábytek umístěný do veřejných prostor klubu musí splňovat vysoká kritéria kvality materiálu, designu a dobrého zpracování a zároveň musí navozovat atmosféru odpočinku, relaxace a pohodlí. Samozřejmostí musí být i velmi dobré užitné vlastnosti nábytku, protože v golfovém klubu se počítá s velmi silným provozem.5* hotel RRC Hluboká
03.08.2011
Pro hotel RRC Hluboká nad Vltavou je wellness centrum velmi důležitou součástí. Moderní 5* hotel s konferenčním centrem pokládá své wellness centrum za klíčovou část hotelu. pan MUDr. Plašil, který je autorem celého konceptu péče o zdraví a relaxaci v hotelu RRC Hluboká vysvětluje :

„Naším posláním je nabízet ve svém přístupu k zákazníkům jedinečný a opravdu komplexní servis v péči o jejich zdraví a krásu! Jsme totiž přesvědčeni, že právě investice do péče o vlastní zdraví je ta nejvýhodnější! K naplnění tohoto poslání jsme v RRC Hluboká vytvořili ideální podmínky, nabízející našim klientům nejširší škálu vybavení a služeb ve velmi přátelském prostředí!“Národní banka vín
02.08.2011
Národní banka vín je unikátní prostor. Sklepení starobylého kláštera Rytířského řádu křížovníků, umístěné mezi Karlovým mostem a luxusním hotelem Four season, vyžadovalo při rekonstrukci velmi citlivý přístup a respekt.
Rekonstrukce statku v Lečicích
02.08.2011
Při rekonstrukci statku v Lečicích byla pouzita bambusová podlaha Ilusion z kolekce La Casa Nova. Běžné plovoucí podlahy by v kontrastu k silnému kamennému zdivu vypadaly velmi nepatřičně, nestále a příliš lehce. Masivní bambusová podlaha dodala historickému prostoru moderní eleganci a zároveň podtrhla pocit stability a trvalosti.