ohniště KadaiEnglish (Angličtina) | Česky (Czech)
ratanový nábytek


Nákupní košík

obsahuje 0 položek


 

akcni nabidka doprodej novinky aktualityreference
Odkazy:ZAHRADNÍ NÁBYTEK
Valencia - zahradní sestava se standardním polstrováním
Valencia - zahradní sestava se standardním polstrováním / Ratanová sestava na zahradu
novinka
Výrobce: La Casa Nova
Materiál: umělý ratan

Komfortní zahradní sedací souprava Valencia z umělého ratanu a hliníkové konstrukce zaujme především svou bohatou výbavou polštářů a zároveň velmi štědrou užitnou plochou, tedy sedacím prostorem. Sestava je vhodná na zahradu, na terasu, i do interiéru.

Set - pohovka, 2x křeslo, stolek, odkládací stolek.
Valencia - zahradní sestava se standardním polstrováním - pohovka z umělého ratanu Valencia - zahradní sestava se standardním polstrováním - ratanová sedačka Valencia - zahradní sestava se standardním polstrováním - zahradní křeslo Valencia Valencia - zahradní sestava se standardním polstrováním - proutěné křeslo z ratanu Valencia - zahradní sestava se standardním polstrováním - stolek k pohovce  Valencia - zahradní sestava se standardním polstrováním - kávový stolek na zahradu Valencia - zahradní sestava se standardním polstrováním - stolek kávový na terasu Valencia - zahradní sestava se standardním polstrováním - umělý ratan přírodní barvy Valencia - zahradní sestava se standardním polstrováním - odolný umělý ratan  Valencia - zahradní sestava se standardním polstrováním - hnědá ratanová pohovka Valencia - zahradní sestava se standardním polstrováním - hnědá pohovka z umělého ratanu Valencia - zahradní sestava se standardním polstrováním - ratanové křeslo hnědé Valencia - zahradní sestava se standardním polstrováním - křeslo hnědý ratan Valencia - zahradní sestava se standardním polstrováním - výplet z umělého ratanu Valencia - zahradní sestava se standardním polstrováním - zahradní sezení
Komfortní zahradní sedací souprava Valencia z umělého ratanu a hliníkové konstrukce zaujme především svou bohatou výbavou polštářů a zároveň velmi štědrou užitnou plochou, tedy sedacím prostorem. Sestava je vhodná na zahradu, na terasu, i do interiéru.

Sedací prostor je zaručen díky rozsáhlým rozměrům, a to 80cm sedací hloubky, 181cm sedací šířky u pohovky a 71cm u křesla. K této zahradní sestavě dále patří dva typy stolů. Velký odkládací a malý konferenční. Oba mají tvrzené sklo.

Valencia Standard je vybavena pěnovými sedáky, které jsou potaženy voděvzdornou látkou. Všechny potahy jsou snímatelné a pratelné na 30°st. bez aviváže. Tyto potahy Vám zaručí dočasnou nepromokavost, avšak při větší zátěži deště vodu propustí a je tedy vhodné sestavu umístit buď pod krytou terasu, do zimních zahrad či sestavu vybavit ochrannými obaly.

Jako naprosto bezúdržbovou variantu nabízíme Valencii s plně venkovním polstrováním zde , která Vám zaručí spolehlivost i při velmi náročném počasí.


ROZMĚRY:
Trojpohovka
D 210 cm (vnitřní prostor na ležení 181 cm)
H 91 cm (hloubka sedu 80 cm)
V 68 cm (výška sedu 41 cm)

Křeslo
D 101 cm (šířka sedu 71 cm)
H 91 cm (hloubka sedu 79 cm)
V 68 cm (výška sedu 41 cm)

Stolek - D 128 cm, 74 0 cm, V 47 cm
Boční stolek - D 58 cm, Š 58 cm, V 54 cm

VÝPLET: feather, hnědá drhnutá
BARVA POTAHU: natural + mix modrých polštářů, natural + mix hnědých a zelených polštářů

Varianty:


79130,- Kč
39565,- Kč
(včetně DPH)

(sleva 50% - ušetříte 39 565,- Kč)Použito v sestavě:


Valencia křesla a stolky - poslední kusy
Valencia křesla a stolky - poslední kusy13360,- Kč
5878,- Kč
(včetně DPH)
Valencia - zahradní sestava s plně venkovním polstrováním
Valencia - zahradní sestava s plně venkovním polstrováním141300,- Kč
66411,- Kč
(včetně DPH)