ohniště Kadai

ratanový zahradní nábytek
English (Angličtina) | Česky (Czech)
ratanový nábytek


Nákupní košík

obsahuje 0 položek


 

akcni nabidka doprodej novinky aktualityreference


Odkazy:
ZAHRADNÍ NÁBYTEK
Saint Barth - zahradní pohovka se stolky
Saint Barth - zahradní pohovka se stolky / Zahradní pohovka,zahradní nábytek z umělého ratanu
Výrobce: Artie
Materiál: umělý ratan

Pohovka Saint Barth z umělého ratanu.

Rozměry:
D 204 cm
Š 95 cm
V 70 cm

Stolek: 80x80 cm, V:42 cm, Boční stolek: 80x40 cm, V:42 cm

Výplet:
Bronze

Barva potahu:
Natural a hnědé okraje (*opačné barevné složení, než jsou úvodní fotky)
Saint Barth - zahradní pohovka se stolky - Sedací souprava Saint Barth představuje nový styl zahradního nábytku. Moderní design se bezesporu vyrovná interiérovému nábytku a užitné vlastnosti zjednodušují ošetření a údržbu. Zesílená hliníková konstrukce je vypletena velmi kvalitním výpletem z umělého ratanu značky VIRO a sedáky jsou potaženy látkou Subrella. Pohovka. Saint Barth - zahradní pohovka se stolky - Sedací souprava Saint Barth představuje nový styl zahradního nábytku. Moderní design se bezesporu vyrovná interiérovému nábytku a užitné vlastnosti zjednodušují ošetření a údržbu. Zesílená hliníková konstrukce je vypletena velmi kvalitním výpletem z umělého ratanu značky VIRO a sedáky jsou potaženy látkou Subrella. Kávový stolek. Saint Barth - zahradní pohovka se stolky - Sedací souprava Saint Barth představuje nový styl zahradního nábytku. Moderní design se bezesporu vyrovná interiérovému nábytku a užitné vlastnosti zjednodušují ošetření a údržbu. Zesílená hliníková konstrukce je vypletena velmi kvalitním výpletem z umělého ratanu značky VIRO a sedáky jsou potaženy látkou Subrella.Postranní stolek.
Zahradní sedací souprava Saint Barth je složena z pohovky a stolků. K této pohovce nejsou křesla. Tedy lze ji kombinovat jako pohovku se stolky nebo jako dvě pohovky se stolkem.
Moderní design se bezesporu vyrovná interiérovému nábytku a užitné vlastnosti zjednodušují ošetření a údržbu. Zesílená hliníková konstrukce je vypletena velmi kvalitním výpletem z umělého ratanu značky VIRO.

Pohovku lze umístit jak na terasu, na zahradu, tak i díky svému designu do interiéru. K pohovce jsou dva typy stolků. Jeden čtvercový 80x80 a jeden podélný 80x40 cm. Oba stolky je možno zasunout částečně pod opěrku a ušetřit tak místo nebo si tak zajistit odkládací místo.

Varianty:


32380,- Kč
16190,- Kč
(včetně DPH)

(sleva 50% - ušetříte 16 190,- Kč)
dvoupohovka + stolek + boční stolek
4070,- Kč
2035,- Kč
(včetně DPH)

(sleva 50% - ušetříte 2 035,- Kč)
malý boční stolek