ohniště Kadai

ratanový zahradní nábytek
English (Angličtina) | Česky (Czech)
ratanový nábytek


Nákupní košík

obsahuje 0 položek


 

akcni nabidka doprodej novinky aktualityreference
Společnost H+H výroba a obchod spol. s.r.o. má 20 let zkušeností s výrobou kovového zahradního nábytku. Začínali však se slunečníky, ale dnes naleznete v jejich katalogu židle, stoly, lehátka, křesla a doplňky.

La Casa Nova Vám ve svém sortimentu nabízí nábytek značky TODUS, který představuje to nejlepší od našich profesionálů - spojení zkušeností a designu světového formátu.

TODUS nabízí zahradní nábytek charakteristický svým designem, originalitou, komfortem a kvalitou. Nerezové stoly a sedací nábytek TODUS je prostě jiný než jste zvyklí.

Špičkový design, moderní výrobní technologie a dlouholeté zkušenosti společnosti H+H výroba pod jednou střechou jsou ideální kombinací, která zajišťuje vysokou estetickou úroveň společně s perfektním zpracováním výjimečného nábytku.
Velký důraz je kladen na optimální ergonomické vlastnosti, použití kvalitních materiálů a barevné ladění.

Zahradní nábytek TODUS - židle, stoly, lehátka a celá řada doplňků je vyráběna výhradně v České republice, a jako takový je rychle dostupný pro odběratele z celé Evropy.

Design všech výrobků je registrován u Úřadu pro harmonizaci na vnitřním trhu (OHIM) pod číslem 000993571.


Odkazy:
Nábytek LaCasaNova


Kategorie:
Materiál:
Název:


OCELOVÝ NÁBYTEK

LCN-Nábytek.cz - ZAHRADNÍ NÁBYTEK - OCELOVÝ NÁBYTEK
Nalezeno 0 produktů
Ušlechtilá nerezavějící ocel je symbolem elegance a stylu. Vyniká vysokou pevností a odolností. Její životnost je téměr neomezená. Veškerý sortiment lze objednat také s elektrochemickou povrchovou úpravou, která zamezuje korozi v agresivním prostředí. Tuto úpravu doporučujeme pokud je nábytek umístěn v blízkosti moře (< 30 km) a u uzavřeného chlorovaného bazénu, jelikož vysoký obsah soli ve vzduchu v těchto prostředích snižuje odolnost vůči korozi. Za elektrochemické čistění je příplatek 10% .

Strana:

Alcedo - elegantní moderní nábytek z nerezové oceli - design a výroba ČR. Kolekci navrhl akademický sochař Jiří Španihel, ocěnen prestižní mezinárodní cenou RedDot design award a IF design award.

Strana: