English (Angličtina) | Česky (Czech)
ratanový nábytek


Nákupní košík

obsahuje 0 položek


 

akcni nabidka doprodej novinky aktualityreference


Dárkové kupony na zahradní nábytek a zahradní doplňky jako přenosné ohniště, lampy, květináče na balkon aj.


Odkazy:Nábytek LaCasaNova


Kategorie:
Materiál:
Název:


DÁRKOVÉ KUPÓNY

LCN-Nábytek.cz - DÁRKOVÉ KUPÓNY
Nalezeno 3 produktů
Pokud si nejste jisti čím obdarovat Vaše blízké, buďte originální a kupte jim dárkový šek na zahradní nábytek či zahradní doplňky, který uplatní na kterékoli naší prodejně. Vámi obdarovaný, který uplatní šek u nás na prodejně zahradního nábytku, navíc získá slevu ve výši 10% na vybraný sortiment pomocí unikátního kódu, který Vám zašleme společně s originálem dárkového šeku. Naše dárkové šeky mají neomezenou platnost a dají se tedy použít i pro budoucí potřeby. Pokud tedy nevíte čím obdarovat Vaše blízké např. při svatební slavnosti, darujte jim šek na zahradní nábytek, který uplatní i později po dostavbě společného bydlení.
Dárkové šeky na zahradní nábytek a doplňky jsou vhodné i k Vánocům, jelikož sezona zahradního nábytku přijde na jaro a Vaši blízcí mají spoustu času na správný výběr vybavení jejich terasy.

Nevyhovuje Vám cena? Nabízíme i individuální dárkový šek na míru, Vytvoříme pro Vás přesnou cenu nebo sestavíme nábytek přímo na míru a Vy tak budete moci darovat přesně to co chcete nebo co Váš blízký potřebuje.

Strana:1Dárkové kupóny od 1.000,- Kč
Dárkové kupóny od 1.000,- Kč

1000,- Kč
(včetně DPH)
Dárkové kupóny od 10.000,- Kč
Dárkové kupóny od 10.000,- Kč

10000,- Kč
(včetně DPH)INDIVIDUÁLNÍ DÁRKOVÝ ŠEK
INDIVIDUÁLNÍ DÁRKOVÝ ŠEK

1,- Kč
(včetně DPH)Nevyhovuje Vám cena? Napište nám, Vytvoříme pro Vás přesnou cenu nebo sestavíme nábytek přímo na míru a Vy tak budetet moci darovat přesně to, co chcete. Na míru.

Strana:1