ohniště Kadai

English (Angličtina) | Česky (Czech)
ratanový nábytek


Nákupní košík

obsahuje 0 položek


 

akcni nabidka doprodej novinky aktualityreference
Odkazy:Softub


8 důvodů pro Softub

1. Mobilita
Vířivka Softub je přenosná, jednoduše ovladatelná a rychle a snadno se instaluje: Pro Softub, nejmobilnější vířivku na světě, neexistují žádné hranice ani překážky, které by Vás omezovaly při výběru místa, uvedení do provozu a nekonečné zábavy.

2. Tichý provoz
Užívejte si a relaxujte! Díky Whisper Technology patří motory Softub k nejtišším na světě.

3. Energetická úspora
Softub je jedničkou na trhu technologií využívajících rekuperace tepla. Díky integrovanému systému čerpadla, motoru a ohřevu do jediné samostatné jednotky Hydromate se zbytkové teplo z motoru čerpadla využívá k ohřevu vody a snižuje tak spotřebu el. energie na minimum.

4. Odolnost proti povětrnostním vlivům
Neberte ohled na počasí: slunce, déšť, sníh nebo mráz; vnější vysoce kvalitní povrch z materiálu LeatherTex zajišťuje vířivé lázni SOFTUB dlouhou životnost a zároveň nabízí možnosti širokou nabídku barevného provedení a vysokou odolnost.

5. Křišťálově čistá voda
Automatická čistící funkce Ozonátoru zajišťuje intenzívní a hygienické čištění vody. Voda bude vždy křišťálově čistá a zůstane vysoce kvalitní!

6. Flexibilita
Kulatý tvar Softubu zajišťuje jeho vysokou flexibilitu a možnost snadného přemístění. Pokud se Vám zachce Softub přestěhovat na jiné místo, jednoduše ho odkutálíte na zvolené místo, napustíte vodou a zapojíte do el. zástrčky. Ve vířivce je dostatek místa pro Vaše nohy i tělo a navíc bezbariérové měkké a pohodlné sezení.

7. Komfort
Softub Spa je unikátní a praktický! Je měkký, pevný a stabilní díky materiálu High Tech Polybond používaného k výrobě. V jakékoliv pozici se budete cítit pohodlně, jako když se usadíte na Vaší pokojové pohovce.

8. Moderní design&Styl
Svým koženým vzhledem, moderním barevným provedením a praktickými stylovými doplňky Vás lázeň Softub přesvědčí, jste vsadili na na produkt té nejvyšší kvality a elegantního designu.
Přidáno dne: 07.03.2014
Autor: 
Informace
Zajímavé odkazy
NAVŠTIVTE SOFTUB ZDE