English (Angličtina) | Česky (Czech)
ratanový nábytek


Nákupní košík

obsahuje 0 položek


 

akcni nabidka doprodej novinky aktualityreference
Odkazy:Artie


Artie garden furniture.
Přidáno dne: 08.10.2013
Autor: 
Informace
Víte kdo je náš výrobce?
Vše začalo snem o výrobě "Made in China" jako předním symbolem vysoké kvality na světě. Artie Garden International Ltd. byla založena v roce 1999 Arthurem Chengem. Od samého začátku se Artie rozhodl věnovat výrobě kvalitního a neformálního zahradního nábytku s mimořádnou péčí.

Společnost se nachází v blízkosti Guangzhou, olympijského města v Číně. Továrna a kanceláře pokrývají plochu více než 30.000 m² a zaměstnává vysoce kvalifikované a zkušené zaměstnance a více než 500 spolupracovníků vč. mezinárodního managementu a designérů.

Společně s mezinárodním týmem designérů byla Artie Garden oceněna v několika kategoriích zahradního nábytku a vlastní více jak 80 patentů.

Nábytek je mimo svou krásu zároveň vyroben z vysoce kvalitních materiálů. Použitý umělý ratan zajišťuje UV stálost, odolnost proti slané i chlorované vodě, odolnost proti praskání. Hliníková kostrukce, plně svařovaná, a opatřena práškovou barvou zaručuje odolnost proti rezavění. Prášková barva je navíc v barvě použitého ratanu, a tak nekazí ani design samotného výrobku. Proces výroby je vícestupňový a prochází několika stádii kontroly.

Artie je přesvědčen, že krása slova nepotřebuje. Cílem je aby nábytek byl funkční pro tělo,spokojeností pro oči, emoce a srdce.

Každá křivka musí být harmonická.
Vše musí být maximálně pohodlné.
Každý prostor musí mít ideální proporci.
Každý detail, vč. šroubů, výztuh, nastavitelných poloh, musí být navržen tak aby byl integrovaný.

Každý kus nábytku musí splnit:
Funkci pro tělo
Uspokojení pro oči
Naplnění citu pro srdce
Spojení s přírodou

Artie v této filozofii hodlá pokračovat alespoň dalších sto let.


Zajímavé odkazy
Artie