English (Angličtina) | Česky (Czech)
ratanový nábytek


Nákupní košík

obsahuje 0 položek


 

akcni nabidka doprodej novinky aktualityreference
Odkazy:Softub spa


Historie vířivky Softub

Klasické pevné vířivky, jak je viděli inženýři John Popovich a Roc Fleishman, nesplňovali jejich představy. Byly příliš neforemné, nepohodlné, stejné, hlučné ... . Měli vizi přijít s vířivkou, která bude originálem. Vířivkou která nabídne originální design, ale také nekonvenční vlastnosti, jakými jsou měkká pohodlná konstrukce, nízká hmotnost nebo např. extrémně tichý provoz. Tuto vizi se jim podařilo naplnit díky patentované konstrukci z Polybondpěny, která vířivce propůjčila tyto ceněné vlastnosti. A tak byla v jedné malé Kalifornské garáži v roce 1985 postavena první vířivka Softub.

Díky originálním vlastnostem zaznamenal Softub rychle velké úspěchy. Dlouhodobý růst vyvrcholil v devadesátých letech kdy se Softub 3 roky za sebou zařadil mezi 500 nejrychleji rostoucích společností v USA (1992 56.místo) a zařadil se tak po bok společností, jako je Microsoft, Timberland a další. Vířivka Softub a její vyspělé technologie jsou mnoho let chráněny celosvětovými patenty. Dnes patří Softub mezi největší výrobce vířivých van. Pro pokrytí celosvětového trhu se v posledních letech rozšířila výroba do třech velkokapacitních hal v USA a Kanadě.

V České republice si můžete vířivku Softub pořídit již více než 10 let a během těchto let se Softub stal neodmyslitelnou součástí stovek domácností.

V posledním desetiletí se stále více zvyšuje význam SPA (z latinského "Sanus per aquam" – zdraví pomocí vody). Důkazem toho je stálý růst obratu i počtu výrobců v tomto odvětví. Spotřebitelé v České republice tradičně oceňují charakteristické vlastnosti Softubu, které usnadňují cestu SPA do jejich domova.
Přidáno dne: 08.10.2013
Autor: 
Informace
Zajímavé odkazy
NAJDĚTE VÍCE INFORMACÍ NA SOFTUB SPA