ohniště Kadai

ratanový zahradní nábytek
English (Angličtina) | Česky (Czech)
ratanový nábytek


Nákupní košík

obsahuje 0 položek


 

akcni nabidka doprodej novinky aktualityreference

Odkazy:
Tap&Go - převrat v pokládání podlah


Bambusová podlaha - zámkový systém Tap&go Revoluce v pokládání podlah – originální zámkový systém ochráněný patentem ve více než 200 zemích.

Společnost La Casa Nova uvádí na Český a Slovenský trh jako první originální zámkový systém „Tap & Go“, který zcela zásadním revolučním způsobem mění pokládku bambusových podlah (a nejen jich). Jedná se o první zámkový systém, který uzamyká podlahové prkno ze všech čtyř stran. Vzniká tím mnohem pevnější spojení.

Genialita zámkového systému „Tap & Go“ tkví i ve výrazném zjednodušení práce při pokládce. Dokonale vyprofilovaný tvar zámku umožňuje jednoduché sestavení a zaklapnutí podlahových desek. Po zaklapnutí zámku stačí pouze několik lehkých poklepání gumovou paličkou a velmi pevné spojení podlahových desek je ukončeno. Navíc jde zámek opětovně „odemknout“, podlahu demontovat a instalovat ji na jiném místě bez ztráty kvality!
Přidáno dne: 19.07.2011
Autor: Jan Papež
Informace
Desatero výhod „Tap & Go“ u bambusových podlah od La Casa Nova
1. Akceptuje pouze velmi kvalitní materiál
Systém „Tap & Go“ vyžaduje velmi přesné tvarování zámku při jeho výrobě. To klade vysoké nároky na kvalitu, tvrdost a trvanlivost materiálu. Zjednodušeně se dá potvrdit, že z nekvalitního materiálu není možné „Tap & Go“ vytvarovat.

2. Velmi silné spojení
Díky originálnímu tvaru drážky zámku a díky tomu, že k uzamknutí spojení podlahové desky dochází na všech 4 stranách je spojení podlahových desek velmi pevné, mnohem pevnější, než u běžně používaných „perkových“ spojení. Podlahové desky není nutné v drážkovém zámku lepit.

3. Mnohem větší stabilita celé plochy podlahy
Díky pevnějšímu spoji mezi podlahovými deskami dojde automaticky k výrazněji pevnějšímu a stabilnějšímu stavu celé podlahy. I v případě, že se rozhodnete bambusovou podlahu od společnosti La Casa Nova se zámkovým systémem „Tap&Go“ nepodlepit, nebude se chovat jako běžné plovoucí podlahy, bude mnohem pevnější a v nášlapu pohodlnější.

4. Mnohem větší životnost podlahy
Velmi kvalitní materiál bambusové podlahy ve spojení s mnohem pevnějším zámkovým systémem „Tap&Go“ omezuje vnitřní pnutí ve spojích podlahových desek, zamezuje mnohem lépe průniku nečistot do spár mezi deskami a prodlužuje tak výrazně životnost podlahy. Navíc lze tento systém používat pouze na podlahy silné alespoň 14 mm, které jsou pevnější a odolnější.

5. Snížení nákladů při instalaci
Jednoduší a kvalitnější zámek podlahových přináší úsporu lidské práce při instalaci. Není nutné podlahu podlepovat a lepit ji ve spojích, což přináší také úspory v nákladech.

6. Podlahu lze použít víckrát
Systém „Tap&Go“ lze jednoduše „zamknout“, ale navíc jej jde opět „odemknout“! Nainstalovanou podlahu lze tedy bez velkých nesnází a ztrát demontovat a stejně úspěšně ji nainstalovat na jiném místě.

7. Podlahu lze snadno instalovat v tzv. „příčných vzorech“
Díky zámku na všech 4 stranách podlahové desky lze snadno instalovat desky i příčně proti sobě. To dává zajímavé možnosti při instalaci, zvlášť u výraznějších vzorů podlah. Příčná instalace je velice stylová, elegantní, originální a zajímavá. Dává možnost individuálního přístupu k designování podlahové plochy.

8. „Urob si sám“ a nedopadni jako „Pat a Mat“
Ti co se rozhodnout instalovat si podlahu sami velmi ocení jednoduchost, přesnost a preciznost zámkového systému „Tap&Go“. Navíc lze díky možnosti „odemknutí“ zámku opravit své případné chyby v instalaci. Ačkoliv vždy doporučujeme instalaci odborníky, jsme přesvědčeni, že systém „Tap&Go“ umožňuje instalaci i průměrně zkušeným a zručným kutilům se šancí na vynikající výsledek.

9. Jedinečná možnost oprav poškozených částí podlahové plochy
Díky zámkovému systému „Tap&Go“ už nemusíte mít hrůzu z lokálního poškození své podlahy. Absence lepených spojů mezi jednotlivými podlahovými deskami lze „odemknout spoje i ve vnitřní ploše podlahy a poškozenou desku nahradit uzamknutím náhradní nové desky. Nedojde k poškození pevnosti celé plochy a i nové spoje jsou velmi pevné a mají stejnou kvalitu jako zbytek podlahy.

10. Bambusová podlaha se systémem „Tap&Go“ je ekologicky přátelská
Soustředěnost společnosti La Casa Nova na bambusové podlahy pramení z naší snahy využívat především obnovitelné zdroje. Bambus je v tomto ohledu skvělá „surovina“. Její pěstování a využívání neohrožuje lesní porosty v exotických zemích, dává velké množství pracovních příležitostí v zemědělských nejchudších lokalitách Asie, jedná se o materiál, u něhož nejsou známé žádné alergické reakce a při jeho zpracování jsou používané velmi šetrné technologie. To vše je nám velmi sympatické, a když se to vše navíc spojuje s naprosto skvělými vlastnostmi bambusových podlah a geniálním originálním zámkovým systémem „Tap&Go“ věříme, že každý rozumný a moderní klient dá přednost bambusovým podlahám od společnosti La Casa Nova.

Návod jak snadno se podlaha se systémem Tap&Go pokládá naleznete (zde)

Zajímavé odkazy
Designový zahradní nábytek
Dovolená pro nejnáročnější
Největší český cestovatelský portál
Vybavení dětských pokojů


Starší příspěvky
Cena za nejlepší design zahradního nábytku pro USA a Kanadu
Letní pohoda v houpací síti
Home Resort - nový koncept zahradního nábytku
Absolutní novinka ve výpletech z umělého ratanu
Sedací souprava DENIA – možnost vytvořit si svou vlastní sestavu
10 důvodů proč použít bambusovou podlahu z kolekce La Casa Nova