ohniště Kadai

ratanový zahradní nábytek
English (Angličtina) | Česky (Czech)
ratanový nábytek


Nákupní košík

obsahuje 0 položek


 

akcni nabidka doprodej novinky aktualityreference

Odkazy:
Absolutní novinka ve výpletech z umělého ratanu


Umělý ratan - VIRO - široký výplet  COCONUT Do světa zahradního nábytku vstupují nejen nové moderní trendy designu (viz např. v USA oceněný design sedací soupravy WOW od společnosti La Casa Nova), ale objevují se i zcela nové materiály a vzory výpletů.
Přidáno dne: 19.07.2011
Autor: Jan Papež
Informace
Ukázkou je úplná novinka od jedné z nekvalitnějších značek v oblasti umělého ratanu, od společnosti VIRO – výplet Island collection, jehož autorem je světoznámý designér Joe Ruggiero. Tento výplet zcela mění možnosti designu zahradního nábytku. Na Český trh poprvé vstupuje v nové kolekci společnosti La Casa Nova sedací soupravou Tres Deep.
La Casa Nova potvrdila svůj vstup do kategorie nejkvalitnějšího zahradního nábytku, ve kterém působí značky Dedon, Garpa, MBM a několik dalších.
Autorem návrhu sedací soupravy Tres Deep je kanadský návrhář Normand Couture a sedací souprava Tres Deep je přihlášena do soutěže o nejlepší design zahradního nábytku v USA a Kanadě.
V letošním roce bude vyrobeno pouze 12 kusů této sedací soupravy a pro příští rok plánujeme výrobu maximálně 20 kusů. Chceme tak zajistit určitou exklusivitu pro zákazníky, kteří si tuto sedací soupravu od nás zakoupí.
Výplet Island Collection je k dispozici v několika barvách a plánujeme jej použít i v kolekci 2012, na které spolupracujeme nejen s Normandem Couture, ale i s mladými českými designéry, kteří od nás dostávají šanci realizovat své nápady v praxi.
Návrhář Joe Ruggiero přišel s myšlenkou širokého (38 mm) výpletu, který vizuálně připomíná kůži. Spolu s vývojovým týmem společnosti VIRO vytvořil i dokonalou povrchovou úpravu a materiál byl doplněný standardními doplňky jako UV filtr a ochrana proti oxidaci.
Pokud zahradní nábytek z tohoto výpletu doplníte potahy z látky Sunbrella, pak nemusíte mít obavu z povětrnostních podmínek a můžete svůj zahradní nábytek nechat od jara do podzimu venku. Pouze na zimu doporučujeme jej přikrýt, protože sníh může výpletu uškodit. Mráz nevadí, ale sníh se při tání dostane mezi výplet a při následném zámrzu výplet napíná a roztahuje.
Zajímavé odkazy
Designový zahradní nábytek
Největší český cestovatelský portál
Vybavení dětských pokojů
Zájezdy pro nejnáročnější


Starší příspěvky
Cena za nejlepší design zahradního nábytku pro USA a Kanadu
Letní pohoda v houpací síti
Home Resort - nový koncept zahradního nábytku
Sedací souprava DENIA – možnost vytvořit si svou vlastní sestavu
Tap&Go - převrat v pokládání podlah
10 důvodů proč použít bambusovou podlahu z kolekce La Casa Nova