ohniště Kadai

ratanový zahradní nábytek
English (Angličtina) | Česky (Czech)
ratanový nábytek


Nákupní košík

obsahuje 0 položek


 

akcni nabidka doprodej novinky aktualityreference

Odkazy:
10 důvodů proč použít bambusovou podlahu z kolekce La Casa Nova


Bambus je jedna z nejúžasnějších rostlin na světě a v Asii patří bezesporu i k rostlinám historicky nejužitečnějším. Bambus má v asijských kulturách respektované postavení. Stále častěji nachází své postavení i v moderní společnosti, a to nejen jako živá rostlina v interiéru, či zahradách, ale i jako materiál pro výrobu dekorací, nábytku, tkanin, tapet a dalších výrobků. Díky tomu, že na rozdíl od stromů se jedná o rychle obnovitelný zdroj, je bambus vnímán stále více i jako velmi ekologicky ohleduplný materiál.

Společnost La Casa Nova již více než tři roky nabízí bambusové podlahy té nejvyšší světové třídy. Velmi dlouho jsme hledali výrobní kapacity a technologie, které by vyhovovaly naší náročnosti a náročnosti našich klientů. Teprve, když jsme měli vyřešené všechny detaily, začali jsme na náš a evropský trh dovážet naše bambusové podlahy.
Přidáno dne: 18.07.2011
Autor: Jan Papež
Informace
10 důvodů proč použít bambusovou podlahu z kolekce La Casa Nova

1) Bambusová podlaha je velmi elegantní a hodí se jak do moderního interiéru, tak do interiéru domů z přírodních materiálů a na chalupy.

2) Na rozdíl od plovoucích podlah se jedná o podlahu masivní s velkou pevností

3) Bambusová podlaha z kolekce La Casa Nova lze bez problémů použít i ve spojení s teplovodním podlahovým vytápěním.

4) Veškerý materiál na výrobu bambusové podlahy je přírodního charakteru, a to včetně laků a lepících pryskyřic

5) Pokládka bambusové podlahy je pohodlná a k její instalaci je potřeba běžných doplňků (izolační tkanina, podlahové lepidlo apod.) – navíc společnost La Casa Nova nabízí zvýhodněné ceny pokládky svými profesionálními podlaháři

6) Povrchová úprava bambusové podlahy je zaměřená na vylepšení užitných vlastností – součástí této úpravy jsou laky proti infrazáření, laky zvyšujíc odolnost proti oděru a otěru a laky zvyšující odolnost proti požáru (celkem 6 vrstev laku).

7) Údržba bambusových podlah je velmi jednoduchá

8) Bambusové podlahy jsou naprosto neutrální vůči alergikům, proto jsou velmi vhodné pro dětské pokoje, ložnice, mateřské školky a jesle. Stále oblíbenější jsou bambusové podlahy u developerů a projektantů sportovišť.

9) Vysušený bambus je tvrdší než dub ! V případě tzv. karbonizované bambusové podlahy je tvrdost podobná ořechu. Karbonizace je proces při kterém se prostřednictvím velmi horké páry a tlaku upravuje barevnost povrchové vrstvy bambusu. Navíc naše bambusová podlaha je vyráběna z 5 až 7 letého bambusu, což zajišťuje ještě větší pevnost a stálost. Podlahy typu Woven ve spojení s karbonizací jsou již extrémně pevné, jelikož Woven označuje proces výroby, kdy se bambus rozdrtí na třísky a slepí se zpět pomocí přírodního pryskyřičného pojiva.

10) Bambusová podlaha je velmi příjemná na dotek bosé nohy a pokud se přilepí k tvrdému podkladu nemá žádné kročejové problémy (nevrže, nehoupe se, nevlní se apod.)

Použitím bambusové podlahy nejen ochráníte přírodu,což při výběru vhodné podlahy není jistě prvotní podmínkou, ale získáte nádherný, odolný a velmi kvalitní prvek do svého interiéru.
Zajímavé odkazy
Designový zahradní nábytek
Dovolená pro nejnáročnější
Největší český cestovatelský portál
vybavení dětských pokojů


Starší příspěvky